влевовправо

Намет на 4 людини ACAMPER Furan 4 Pro
- Під замовлення
- Код: 9
Відправка з 27 травня 20264 000 ₴
+380 (97) 697-36-51
- +380 (63) 943-84-72
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класичний туристичний намет — підходить для літнього відпочинку, коротких поїздок за місто, риболовлі, а також для велосипедних або мотоциклетних подорожей.
Легко встановлюється, легкий і зручний для транспортування, а також додатково обладнаний тамбуром і входом із москітною сіткою.
Зовнішній тент і окрема підвісна спальня забезпечують чудовий захист від негоди.
Намет FURAN 4 PRO також стане чудовим подарунком.
Технічні характеристики:
- Сучасний дизайн.
- Зовнішній тент (тент): Стійкий до УФ-випромінювання завдяки додаванню алюмінію та поліестеру.
- Стать: поліетилен — водонепроникний 9000 мм.
- Вага 3,6 кг.
- Внутрішній намет: дихаючий поліестер.
- Всі шви проклеєні стрічкою — розмір після збирання: 120 + 210 x 210 x 130 см.
- Розмір у складеному вигляді: 65 x 15 см.
- Водонепроникний шар: 3500 мм.
- Рамка: скловолокно.
- Легкий і водночас дуже міцний.
- Штифти: сталеві.
- Вентиляційне вікно з москітною сіткою — дуже гарна циркуляція повітря.
- Зручна та практична сумка з поліестеру з ручками.
- Білі натяжні шнури — їх легко помітити вночі.
- Дуже просте та швидке встановлення.
- Вхід до намету закривається двосторонньою блискавкою.
- Входи в спальні додатково обладнані москітною сіткою.
- Просторий вестибюль.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acamper |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Особливості намету/тенту | Тамбур, Антимоскітна сітка, Проклеєні шви, Навіс |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Вага | |
| Вага | 3.6 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 9000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3500 мм вод. ст. |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 4 000 ₴




