влевовправо

Складаний садовий камін C7 LUND 99708
- В наявності
- Код: LUND 99708
3 800 ₴
+380 (97) 697-36-51
- +380 (63) 943-84-72
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складана садова чаша для багаття
Ця високоякісна окремостояча чаша для багаття, покрита термостійкою чорною фарбою, дає змогу легко розпалити вогонь практично в будь-якому місці. Вона стане цікавим декоративним елементом вашого саду та джерелом тепла, створюючи приємну атмосферу. Конструкція легко складається, тому її можна взяти із собою на пікнік, у похід або на риболовлю.
Ретельно продуманий дизайн
Конструкція топки забезпечує ефективне відведення дощової води, запобігаючи її скупченню всередині.
Декоративний елемент
Елегантний дизайн каміна робить його цікавим декоративним елементом будь-якого приміщення.
Додаткова інформація
- Довжина: 50 см.
- Ширина: 35 см.
- Висота: 27 см.
- Внутрішня довжина: 45 см.
- Ширина дна топки: 9 см.
- Товщина аркуша: 3 мм.
- Вага: 10 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lund |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 3 800 ₴




