влевовправо

Пластиковий компостний контейнер 740 л FLO 35624
- В наявності
- Код: FLO 35624
3 400 ₴
+380 (97) 697-36-51
- +380 (63) 943-84-72
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компостер FLO 35624 виготовлений із міцного пластику.
Завдяки модульній конструкції, кошик простий, швидкий у встановленні, а також має високу стійкість до механічних пошкоджень і несприятливих погодних умов.
Він має зручну кришку та спеціальні отвори в корпусі, що забезпечують вільну циркуляцію повітря.
- Місткість: 740 л.
- Розміри: 933х933х1130 мм.
- Висота: 113 см.
- Матеріал: ПП.
- Цвет: чорний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flo |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 1130 мм |
| Довжина | 933 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Об`єм | 740 л |
| Стан | Новий |
| Ширина | 933 мм |
- Ціна: 3 400 ₴


