влевовправо

ГАЙКОВИЙ КЛЮЧ З ТРІСКАЧКОЮ 15 ММ VOREL 52657
- В наявності
- Код: Vorel 52657
210 ₴
+380 (97) 697-36-51
- +380 (63) 943-84-72
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гайковий ключ з тріскачкою 15 мм марки Vorel 52657.
- виготовлений з хром-ванадієвої сталі CrV
- храповик має 72 зуба
- хромована поверхня
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 52657 |
| Брязкальний матеріал | 60Si2Mn |
| Кількість зубів | 72 |
| Материал | CrV |
| Оздоблення поверхні | хромований, полірований |
| Перемикач напрямку обертання | Немає |
| Розмір | 15 мм |
| Серія | GRD |
| Товщина накидного ключа | 10 мм |
| Товщина ріжкового ключа | 7 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина накидного ключа | 30 мм |
- Ціна: 210 ₴


