
КЛЮЧІ ПЛОСКІ-ОЧЕНЯТА З ГРІХОМ 4CZ. 10-19MM VOREL 52661
- В наявності
- Код: Vorel 52661
790 ₴
+380 (97) 697-36-51
- +380 (63) 943-84-72
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гайкові ключі з храповим механізмом 4cz. 10-19mm.
- виготовлений з хром-ванадієвої сталі CrV
- храповик має 72 зуба
- хромована поверхня
- ключі 10 13 17 19 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 52661 |
| Брязкальний матеріал | 60Si2Mn |
| Кількість зубів | 72 |
| Кількість штук в наборі | 4 |
| Материал | CrV |
| Оздоблення поверхні | хромований, полірований |
| Перемикач напрямку обертання | Немає |
| Розмір | 10, 13, 17, 19 мм |
| Серія | GRD |
| Товщина накидного ключа | 7, 9, 11, 11,9 мм |
| Товщина ріжкового ключа | 3, 4, 7, 8 мм |
| Товщина | 7, 9, 11, 11,3 мм |
| Ширина накидного ключа | 20, 26, 32, 33 мм |
- Ціна: 790 ₴
