
СЕЙФ З ЦИФРОВИМ ЗАМКОМ 31X20X20CM VOREL 78642
- В наявності
- Код: Vorel 78642
2 680 ₴
+380 (97) 697-36-51
- +380 (63) 943-84-72
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сейф з цифровим замком марки Vorel виготовлений з товстого сталевого листа, з можливістю установки на стіну або підлогу. Пристрій оснащений системою попередження про низький заряд батареї. Живлення від 4 батарейок типу АА (1,5 в). Функція аварійного відкриття з допомогою ключа-прихований замок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Тип | Батарейка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 78642 |
| Блок живлення | акумулятор |
| Кількість ключів | 2 |
| Кількість циліндричних штифтів | 2 |
| Маса | 5,2 кг |
| Материал | сталевий лист, знизу вистелений ковроліном |
| Розміри | 310х200х200 мм |
| Ручка без ключа | Да |
| Серія | GRG |
| Тип батареї | 4х1,5 В; А.А |
| Тип замка | цифровий |
| Товщина стіни | 1,5 мм |
| Товщина дверей | 4 мм |
| світлодіодні індикатори | Да |
- Ціна: 2 680 ₴
