влевовправо

КОДОВИЙ ЗАМОК 50 ММ, ЛАТУНЬ VOREL 77609
- В наявності
- Код: Vorel 77609
630 ₴
+380 (97) 697-36-51
- +380 (63) 943-84-72
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замок з 4-кільцевих кодовим замком.
- латунний корпус шириною 50 мм
- сталеве ярмо
- 4 цифри шифру
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 77609 |
| Висота застави | 34 мм |
| Відстань між запорами | 32 мм |
| Діаметр дужки | 6 мм |
| Закладний матеріал | сталь |
| Кількість цифр шифру | 4 |
| Маса | 250 г |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Оздоблення поверхні | латунний |
| Розмір | 50 мм |
| Розміри кузова | 50х13,9х46 мм |
| Серія | GRG |
| Тип замка | код |
- Ціна: 630 ₴



