влевовправо

СПЕЦІАЛЬНИЙ ЗАМОК З НЕЙЛОНОВИМ ПОКРИТТЯМ VOREL 77100
- В наявності
- Код: Vorel 77100
260 ₴
+380 (97) 697-36-51
- +380 (63) 943-84-72
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спеціальний замок з підвищеною міцністю. Корпус із сплаву на основі цинку, захищений товстим шаром нейлону, має унікальну многоколесную вставку з нецентрической конструкцією. Ключ замикається в корпусі до закриття замку. Сталевий хомут fi 6 мм, висота 38 мм. Розміри корпусу 39,5 х 20 х 45 мм Поставляється з 2 ключами з фрезерованим нецентрическим каналом. Для захисту приміщень всередині і зовні об'єктів .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 77100 |
| Висота пряжки | 38 мм |
| Діаметр пряжки | 6 мм |
| Закладний матеріал | сталь |
| Кількість ключів | 2 |
| Материал | оцинкована сталь, нейлон |
| Застосування | для захисту приміщень всередині і зовні будівель |
| Розміри | 39,5х20х45 мм |
| Серія | GRG |
- Ціна: 260 ₴


