влевовправо
-11%ШПАКЛІВКА 600 ММ VOREL 06003
- Готово до відправки
- Код: Vorel 06003
730 ₴
650 ₴
+380 (97) 697-36-51
- +380 (63) 943-84-72
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штукатурна шпаклівка для точного нанесення гладить сухим і вологим методом на поверхні стін і стель. Конструкція рукоятки дозволяє використовувати змінні леза.
- контурна ручка з ПВХ
- лезо з нержавіючої сталі товщиною 0,3 мм
- робоча ширина: 600 мм
- висота робочої частини: 110 мм
- можливість покупки змінного леза 06012
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ручки | ПВХ |
| Застосування | для точного шпатлювання поверхонь стін і стелі як сухим, так і мокрим способом |
| Артикул | 6003 |
| Серія | GRG |
| Робоча ширина | 600 мм |
| Матеріал робочої частини | нержавіюча сталь 201 |
| Змінне лезо | Да |
| гнучок | Да |
| Товщина робочої частини | 0,3 мм |
| Висота робочої частини | 110 мм |
- Ціна: 650 ₴



