влевовправо

ПАЛИЧКИ 50 ММ ПРОВІД 1. 0X1. 3MM ГОЛОВКА 1.8 MM 3400PCS VOREL 71983
- В наявності
- Код: Vorel 71983
1 000 ₴
+380 (97) 697-36-51
- +380 (63) 943-84-72
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Палички найчастіше використовуються в оббивці, столярних і оздоблювальних роботах. призначений для з'єднання єднання матеріалів з дерев'яна яними конструкціями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | палички |
| Материал | Сталь |
| Застосування | оббивні, столярні, оздоблювальні роботи |
| Артикул | 71983 |
| Серія | GRF |
| Товщина скоби | 1,3 мм |
| Кількість штук в наборі | 5000 |
| Ширина скоби | 1,8 мм |
| Довжина скоби | 50 мм |
- Ціна: 1 000 ₴


