влевовправо

ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ РІЗАННЯ ГЛАЗУРІ 600 ММ, 2 ФУНКЦІЇ VOREL 01060
- В наявності
- Код: Vorel 01060
1 420 ₴
+380 (97) 697-36-51
- +380 (63) 943-84-72
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інструмент складається з дуже міцної основи із сталевої пластини, покритої шаром технічної микрогумы, двох паралельних трубчастих направляючих і ріжучого блоку (з вимикачем і різальним диском діаметром 22 мм з карбіду). Це дозволяє різати плитки великої товщини, в стандартних розмірах.
Прикріплений до основи кутовий кронштейн, оснащений градуюванням, відмінно полегшує роботу.
Інструмент призначений для майстрів і вимогливих майстрів, любителів хороших інструментів.
Застосування:
Кераміка
Призначення:
Глазуровані роботи. Різка і руйнування керамічної плитки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Материал | сталь, гума |
| Функції | прямий зріз, зріз під кутом |
| Застосування | глазур |
| Артикул | 1060 |
| Маса | 4,8 кг |
| Серія | GRF |
| Матеріал леза | карбід вольфраму |
| Вміст набору | пристрій для різання плитки, квадрат |
| Оздоблення робочої частини | PTFE |
| Базові розміри | 780х175 мм |
| Максимальна товщина дошки | 16 мм |
| Кут різання в горизонтальній площині | 0-90˚ |
| Розміри відрізного круга | 22x6x2 мм |
| Довжина різання | 600 мм |
| Діаметр направляючої | 15 мм |
- Ціна: 1 420 ₴


