влевовправо

ПАЛИЧКИ 16 ММ ДРІТ 1,0X1,3 ММ, ГОЛОВКА 1,8 ММ 5000 ШТ VOREL 71980
- В наявності
- Код: Vorel 71980
630 ₴
+380 (97) 697-36-51
- +380 (63) 943-84-72
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Палички найчастіше використовуються в оббивці, столярних і оздоблювальних роботах. призначений для з'єднання матеріалів з дерев'яними конструкціями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | палички |
| Материал | Сталь |
| Застосування | оббивні, столярні, оздоблювальні роботи |
| Артикул | 71980 |
| Серія | GRF |
| Товщина скоби | 1,3 мм |
| Кількість штук в наборі | 5000 |
| Ширина скоби | 1,8 мм |
| Довжина скоби | 16 мм |
- Ціна: 630 ₴


