влевовправо

Шланг всмоктувальний до насосів завдовжки 5 м з фільтром і зворотним клапаном FLO 79823
- В наявності
- Код: FLO 79823
750 ₴
+380 (97) 697-36-51
- +380 (63) 943-84-72
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гнучкий всмоктувальний шланг FLO 79823 для насосів і гідрофорів зі зворотним клапаном і кошиком для захисту от загрязнения.
- Матеріал: ПВХ.
- Діаметр з'єднання: зовнішня різьба 1 дюйм.
- Зовнішній діаметр шланга: 26 мм.
- Внутрішній діаметр шланга: 22 мм.
- Товщина стінки: 2 мм.
- Робоча температура: 0 - 60°C.
- Довжина: 5 м.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flo |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип товару | Шланг |
| Довжина | 5 мм |
| Діаметр | 25 мм |
| Діаметр шланга (") | 1" |
| Колір | Чорний |
| Максимальна температура води | 60 |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Стан | Нове |
| Товщина стінки | 2 мм |
- Ціна: 750 ₴


