влевовправо

Комплект аварийного электропитания UPS 1500E преобразователь 12В + аккумулятор 100Ач VOLT POLSKA
- Нет в наличии
- Код: 1500E100AH ZES259
21 500 ₴
+380 (97) 697-36-51
- +380 (63) 943-84-72
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект аварійного електроживлення UPS 1500E перетворювач 12В + акумулятор 100Ач
Пропонований комплект готовий до роботи та витримує відключення електроенергії до 22 годин при споживаній потужності 50Вт.
ЗМІСТ НАБОРУ:
Акумулятор 100Ач – виконаний за технологією AGM (Absorbent Glass Mat) VRLA і в основному призначений для використання в системах аварійного електропостачання (ДБЖ, системи автоматизації), сонячних установках та перетворювачах напруги:
- Напруга: 12 В.
- Місткість: 100 Ач.
- режим очікування (25 ° C): 13,5 - 13,8 В.
- циклічна робота (25 ° C): 14,5 - 15 В.
- максимальний зарядний струм: < 25 А.
Про 1500Е :
- Постійна потужність до 1000 Вт.
- Імпульсна потужність 1500 Вт.
- Вхідна напруга: 12 В.
- Вихідна напруга: 230 В/10 50 Гц/0,5.
- Форма хвилі напруги: чистий синус.
- оснащений випрямлячем та ДБЖ.
Безпека:
- Захист від зворотної полярності.
- Захист від падіння напруги.
- Захист від навантаження.
- Захист від короткого замикання.
- Захист від перегріву.
Переваги:
- Вентилятор охолодження перетворювача з датчиком температури.
- Зручний у використанні дисплей, що забезпечує огляд найважливіших функцій.
- Ручка для полегшення транспортування.
- Автоматичний вентилятор охолодження перетворювача із датчиком температури.
- Низьке споживання енергії в режимі очікування.
- Сигналізація низького заряду акумулятора.
- Стабілізатор напруги мережі захищає пристрої від різких стрибків напруги.
- Швидкий 32-бітний мікропроцесор забезпечує точну та безвідмовну роботу.
- Інтуїтивне та просте керування завдяки кольоровому світлодіодному дисплею, який інформує про поточний робочий стан пристрою (вхідна та вихідна напруга, стан акумулятора, зарядка тощо)
Технічні дані
- Максимальний зарядний струм: 25 А.
- Потужність:
- короткочасна 1500 Вт.
- безперервна 1050 Вт.
- Напруга батареї: 12 Ст.
- Вихідна напруга:
- 230 В змінного струму ± 1% у режимі батареї.
- 216–245 У змінного струму в режимі мережі з AVR.
- Зарядна напруга: 13,8 ± 0,5 В.
- Місткість батареї: 100 Ач.
- Форма напруги: чиста синусоїда.
- Ефективність: >92%.
- Вхідна напруга: 170–270 В змінного струму.
- Вага: 39 кг.
- Макс. зарядний струм: 20 А.
- Робоча температура: 0-40 °С.
- Розміри: 220 х 335 х 230 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Volt Polska |
| Страна производитель | Польша |
| Количество выходных розеток | 2 шт |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Состояние | Новое |
| Технические характеристики | |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Выходная мощность | 1000 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 1500 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
- Цена: 21 500 ₴






