влевовправо

Слесарные тиски 150 мм Vorel 36034
- В наличии
- Код: VOREL 36034
2 570 ₴
+380 (97) 697-36-51
- +380 (63) 943-84-72
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лещата слюсарні 150 мм. Дозволяє кріпити матеріал під час свердління, різання, шліфування тощо. Незамінний у кожній майстерні.
постійно прикріплений до стільниці
з чавуну
ходовий гвинт зі спеціальною різьбою
губки із загартованої сталі
Поверхня лещата покрита лаком
Параметри:
розмір губки [мм]: 150
матеріал: чавун
тип кріплення: стаціонарний
максимальний отвір [мм]: 150
- utwardzane
- powierzchnia imadła lakierowana
Parametre:
- rozmiar szczęki [mm]: < strong>150
- materiał: żeliwo
- rodzaj mocowania: stałe
- rozwarcie max [mm]: 150
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Чугун |
| Тип крепежа | Постійний |
| Применение | слюсар |
| Артикул | 36034 |
| Масса | 11 кг |
| Серия | GRG |
| Відстань між щелепами | 150 мм |
| Оздоблення поверхні | лакований |
| Ширина щелепи | 6" |
| Оздоблення щелепи | загартований |
| Матеріал щелепи | сталь |
- Цена: 2 570 ₴




