
Пневматическая штукатурка для стен Vorel 09900
- В наличии
- Код: Vorel 09900
2 780 ₴
- +380 (63) 943-84-72
Пневматична штукатурна машина з листової нержавіючої сталі та високоякісного пластику з латунним клапаном і повітряними підключеннями. Призначений для швидкого та ефективного штукатурення розпиленням за допомогою більшості типових штукатурок і розчинів:
штукатурка
вапняк
вапняно-цементний
традиційні та ремонтні штукатурки з діаметром заповнювачів до 6 мм.
Забезпечує точне покриття поверхні. значне прискорення оштукатурювання при підвищенні його якості.
Для роботи штукатурки необхідно використання компресора.
Як використовувати:
через пневматичний шланг до компресора, залийте відповідну кількість розчину/штукатурки в резервуар, спрямуйте отвори в бік оштукатуреної стіни, відкрийте впускний кран. За потреби рівномірно розпиліть. Після збереження суміші замочіть ємності у воді та промийте їх.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 9900 |
| Масса | 2 кг |
| Серия | GRG |
| Акустична потужність | 102,8 ± 2,5 дБ(А) |
| Звуковое давление | 91,8 ± 2,5 дБ(А) |
| Розміри | 715х220х200 мм |
| Діаметр підключення повітря (PT) | стандарт |
| Кількість вихідних форсунок | 4 |
| Емкость бака | 4 роки |
| Необхідний потік повітря | 350-400 л/хв |
| Ефективність | 50 м²/год |
| Вібрації | < 2,5 м/с² |
| Максимальное рабочее давление | 0,6 МПа |
| Максимальний діаметр піщинок | 6 мм |
| Длина ручки | 600 мм |
| Внутрішній діаметр шланга подачі повітря | 10-14 мм |
| Рекомендований робочий тиск | 0,4-0,6 МПа |
- Цена: 2 780 ₴


