влевовправо

Гамак 330 x 140 см комплект NEO Tools 63-124
- В наявності
- Код: Neo Tools 63-124
1 420 ₴
+380 (97) 697-36-51
- +380 (63) 943-84-72
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гамак NEO Tools 63-124 розміром 330 x 140 см виготовлений із нейлону 210T, завдяки чому витримує навантаження до 200 кг. Велика корисна площа гамака забезпечить зручність та комфорт. У комплект входять стрічки та мотузки для підвішування гамака та сумка. Зелений колір забезпечить маскування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина ложа | 3000 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Матеріал ложа | нейлон |
| Стан | Новий |
| Тип гамака | Одномісний |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Ширина ложа | 1400 мм |
| Колір | Зелений |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
- Ціна: 1 420 ₴




